+421 915 776 478u nás

na skok

akademik logo NEW 300

RAČKOVA DOLINA – ZÁPADNÉ TATRY

akademik logo NEW 1

HORSKÝ HOTEL AKADEMIK

RAČKOVA DOLINA – ZÁPADNÉ TATRY

UBYTOVANIE

Kapacita hotela je 115 lôžok v dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách. V prípade záujmu klienta možno izbu doplniť prístelkom. Pre najmenších noclažníkov je k dispozícii detská postieľka. Všetky izby majú vlastné umývadlo, sprchu a WC. Súčasťou hotela je jedáleň s kapacitou 56 miest, spoločenská miestnosť  s kapacitou 100 miest, vybavená videoprojektorom a premietacím plátnom a priestranná terasa. K dispozícii sú aj 2 študovne s TV a DVD, každá s kapacitou 20 miest. Pre spríjemnenie chvíľ našich detských hostí možno využiť  bohato vybavený detský kútik. Klienti, ktorí nemôžu alebo nechcú nechať  svojich štvornohých spoločníkov doma, určite ocenia možnosť  ubytovania aj so svojimi miláčikmi. V horskom hoteli Akademik sú vítaní.

STRAVOVANIE

Ubytovaní klienti majú možnosť rozhodnúť sa pre stravovanie formou polpenzie, prípadne plnej penzie. Pre našich najmenších hostí sú v jedálni pripravené detské stoličky, ktoré spríjemnia stolovanie nielen im, ale aj ich rodičom. Po dobrom jedle určite padne vhod posedenie v hotelovom bare..

DETIČKY A ZVIERATKÁ

sa u nás cítia dobre ! Vezmite si ich ku nám so sebou.

Vitajte !

NAPÍSALI O NÁS

Bolo nám všetkým u vás super. V kútiku duše je mi veľmi smutno. Ste super partia. Držím palce, aby ste žali také úspechy aj u ostatných ako u mňa.Prajem srdečne len to najlepšie do budúcna.

Katarína Kolečániová

Ahojte Janka, Peťko a detičky. Ďakujeme za krásne strávený týždeň v úžasnom prostredí s úžasnými ľuďmi ako ste vy, Didka a pani kuchárky. Peknú jeseň prajeme.

Jozefína Mesárošová

Akademik je moja srdcovka pri výjazdoch na MTB. Krásne prostredie, skvelí ľudia, a to pivo. Balzam pre dušu

Peter Domaracký

Veľmi tažko sa mi hľadajú správne slová na to, aký je Akademik so svojou posádkou, lebo by som písal minimálne na dve strany. V krátkosti poviem iba toľko, že spojenie správneho vedenia, stravy „od babičky“, krásneho okolia a neustáleho zveľaďovania okolia či samotného objektu, nám zabezpečí pocit rodinnej pohody. Píšem to preto, lebo keď sme tam s rodinou a ráno sa prebudíme, tak nevieme či sme doma alebo niekde na výlete. Ďakujeme, že sme mohli spoznať Akademik …

Miroslav Páleník

Skvelé miesto pre aktívny i pasívny oddych. Krásny areál, profi personál, výborná kuchyňa, útulné izby …

Peťo Brindza

RÝCHLA SPRÁVA PRE NÁS

Chcete sa čokoľvek opýtať ? Sme tu pre Vás.

Zdieľaj
hotel akademik ebike friendly trek final