+421 915 776 478u nás

na skok

akademik logo NEW 300

RAČKOVA DOLINA – ZÁPADNÉ TATRY

akademik logo NEW 1

HORSKÝ HOTEL AKADEMIK

RAČKOVA DOLINA – ZÁPADNÉ TATRY

VOĽNÝ ČAS – U NÁS

Areál hotela ponúka mnoho možností, ako aktívne tráviť  voľný čas. V priestoroch hotela majú naši hostia k dispozícii biliardový stôl, stolný tenis a stolný futbal. Pre potreby školení, seminárov či prezentácií slúži videoprojektor s premietacím plátnom. Vedľa hotela sa nachádza malé trávnaté ihrisko a ihrisko s asfaltovým povrchom vhodné pre loptové hry ako volejbal, nohejbal či basketbal. Priamo pred hotelom je veľké trávnaté ihrisko a priestranná lúka, ktorú možno využiť na akékoľvek športové aktivity. Príjemné letné večery pod hviezdnou oblohou možno tráviť posedením pri ohnisku. Iba niekoľko sto metrov pod hotelom sa nachádza aj prameň s prírodnou železitou vodou. Svojou polohou je Horský hotel Akademik priam predurčený k podnikaniu výletov do unikátnej tatranskej prírody. Okolie hotela ponúka možnosti pohodových vychádzok po okolí, ako aj priamy prístup k značeným turistickým chodníkom, ktoré návštevníka dovedú na každý vrch Západných Tatier, vrátane toho najvyššieho – Bystrej (2248 m.n.m).

V BLÍZKOSTI HOTELA

TURISTIKA PO OKOLÍ

V tejto interaktívnej mape si môžete pozrieť značené turistické chodníky Vysokých Tatier.

Prípadne si NAPLÁNUJTE turistiku a zistite dĺžku či čas prechádzky.

DETIČKY A ZVIERATKÁ

sa u nás cítia dobre ! Vezmite si ich ku nám so sebou.

Vitajte !

NAPÍSALI O NÁS

Bolo nám všetkým u vás super. V kútiku duše je mi veľmi smutno. Ste super partia. Držím palce, aby ste žali také úspechy aj u ostatných ako u mňa.Prajem srdečne len to najlepšie do budúcna.

Katarína Kolečániová

Ahojte Janka, Peťko a detičky. Ďakujeme za krásne strávený týždeň v úžasnom prostredí s úžasnými ľuďmi ako ste vy, Didka a pani kuchárky. Peknú jeseň prajeme.

Jozefína Mesárošová

Akademik je moja srdcovka pri výjazdoch na MTB. Krásne prostredie, skvelí ľudia, a to pivo. Balzam pre dušu

Peter Domaracký

Veľmi tažko sa mi hľadajú správne slová na to, aký je Akademik so svojou posádkou, lebo by som písal minimálne na dve strany. V krátkosti poviem iba toľko, že spojenie správneho vedenia, stravy „od babičky“, krásneho okolia a neustáleho zveľaďovania okolia či samotného objektu, nám zabezpečí pocit rodinnej pohody. Píšem to preto, lebo keď sme tam s rodinou a ráno sa prebudíme, tak nevieme či sme doma alebo niekde na výlete. Ďakujeme, že sme mohli spoznať Akademik …

Miroslav Páleník

Skvelé miesto pre aktívny i pasívny oddych. Krásny areál, profi personál, výborná kuchyňa, útulné izby …

Peťo Brindza

RÝCHLA SPRÁVA PRE NÁS

Chcete sa čokoľvek opýtať ? Sme tu pre Vás.

Zdieľaj
hotel akademik ebike friendly trek final